logo

Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.
hello@youremail.com
+1234567890

انجام پروژه های شبکه و پایان نامه با omnet++

انجام پروژه های شبکه و پایان نامه با omnet++

انجام پروژه های شبکه و پایان نامه با omnet++

omnet چیست؟

ام نت مانند ns2,ns3 یک شبیه ساز اپن سورس میباشد که دارای قابلیت گرافیکی است و کاربرد اصلی آن در شبکه های مخابراتی و یا حتی سایر حوزه های فناوری اطلاعات و کامپیوتر مثل سیستم های صفی و معماری های سخت افزاری و یا حتی فرایند های تجاری را میتوناد تحت پوشش قرار دهد.تیم کارشناسی ما از افراد متخصصی برای شبیه سازی با این نرم افزار تشکیل شده است که میتوانند راهنمای انجام پایان نامه دانشجویان عزیز باشند.

 

انجام پایان نامه با omnet++

در صورتی که دانشجوی کارشناس ارشد و دکتری مخابرات و شبکه باشید اگر در انجام پایان نامه  خود نیاز به شبیه سازی با  omnet++ را دارید شبیه سازی پایان نامه خود را از طریق ما پیگیری کنید ما آماده مشاوره و انجام پایان نامه شما با استفاده از شبیه ساز omnet++ می باشیم.

انجام پروژه های شبکه omnet++

در صورتی که در یکی از دروس شبکه خود و یا پروژه پایانی ترم خود با استفاده از omnet++  با مشکلی مواجه میشوید و یا وقت و تخصص کافی برای انجام پروژه های خود توسط omnet++  را ندارید متخصصین ما آماده کمک و مشاوره به شما دانشجویان میباشد و میتوانید برای انجام پروژه های خود از ما کمک بگیرید تیم پشتیبان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما دانشجویان عزیز می باشد.

آموزش انجام پروژه های omnet++

کارشناسان  ما آماده اند تا تمامی مشکلات شما را در زمینه شبیه ساز omnet را برطرف نمایند.چنانچه نیاز به  یادگیری نرم افزار omnet داشتید با ما تماس بگیرید تا از طریق کارشناسان ما در زمینه omnet تخصصی ترین آموزش ها را دریافت نمایید.

انجام پروژه های شبکه و پایان نامه با omnet++ را از ما بخواهید.

همچنین انجام پروژه های cooja را از ما بخواهید.جهت انجام پایان نامه های سایر رشته ها به سایت انجام پایان نامه آوا مراجعه نمایید.

admin
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

تخفیف می خواهید ؟ ما را در گوگل تایید نموده و تخفیف بگیرید.

دریافت تخفیف
X